ZASTĘPSTWA

WAŻNE INFORMACJE

CERTYFIKATY


 
 

Obóz narciarski w Zieleńcu za nami.


W dniach 27.02.2017 - 04.03.2017 w Zieleńcu odbył się kolejny obóz narciarski w ramach „Białej Szkoły”, w którym udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum PG 7 z klas lekkoatletycznych wraz z uczniami LO VI.

Okolice Zieleńca przywitały nas piękną zimową aurą – doskonałą do nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach oraz snowboardzie. Już od pierwszego dnia po przyjeździe młodzież uczestniczyła w zajęciach na stoku, pod czujnym okiem instruktorów i opiekunów. Jazda na „deskach” to nie jedyne atrakcje podczas trwania obozu. Zorganizowana została wycieczka do chaty Masarykovej po Czeskiej stronie, ognisko z pieczeniem kiełbasek i zabawami integracyjnymi oraz zawody w narciarstwie  alpejskim.

 

W sobotę 04.03.2017 po ostatnim posiłku, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, zintegrowani i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.
Opiekę dydaktyczno-wychowawczo-instruktorską grup obozowych tworzyli: Magdalena Lach, Krzysztof Ziemba, Łukasz Ryniak, Bogdan Wiater, Tomasz Kowalski, Marcin Klejszmit oraz Maciej Kogut.

Festyn Lekkoatletyczny


8 listopada 2016 roku uczniowie klasy I gimnazjum o profilu LA, wzięli udział w Festynie Lekkoatletycznym organizowanym przez MOS Opole. Młodzi sportowcy wzięli udział w trzech konkurencjach: biegu na 40 m, skoku wzwyż oraz rzucie piłką lekarską.

Wśród dziewcząt wygrała Aleksandra Majewska, drugie miejsce zajęła Dagmara Ranecka, a trzecie Aleksandra Wac.
W kategorii Gimnazjum – chłopcy, pierwsze miejsce zajął Sambor Głowacki, a trzecie Paweł Ścira.

Oprócz pamiątkowych dyplomów, zwycięzcy otrzymali bon do Decathlonu w kwocie 80 zł.

Sukces naszych sztafet

Kolejny rok z rzędu w sztafetowych biegach przełajowych najlepszymi w Opolu okazały się sztafety z PG nr 7 i PLO nr VI w Opolu!!!

Skład sztafety dziewcząt z gimnazjum: Magdalena Zych, Wiktoria Michelson, Klaudia Maczulis, Sylwia Pawelec, Natalia Pawelec, Justyna Chudzik, Monika Grzesik, Ewelina Pancylejko, Agnieszka Jańdziak.

Skład sztafety chłopców z gimnazjum: Patryk Wyżykowski, Dominik Słabosz, Mateusz Kozłowski, Adam Zieliński, Jakub Kowalski, Emanuel Sośnicki, Mateusz Szkudlarek , Kacper Kazimierski.

Brawa, gratulacje i powodzenia na zawodach wojewódzkich 11.10.2016 r. w Namysłowie!