ZASTĘPSTWA

WAŻNE INFORMACJE

CERTYFIKATY


 




 

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2014-2015

Miło nam oznajmić, że w roku szkolnym 2014/2015 następujący uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

 

LAUREACI


 WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY:  
 
  1. Kaszczyszyn Krzysztof - kl. III C
  2. Lejczak Kinga - kl. III C
 
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:  
 
  1. Aneta Cisakowska - kl. III F
  2. Mikołaj Pater - kl. II C
  3. Tomasz Czech - kl. III F 
 
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:  
 
  1. Ponichtera Michał - kl. III B 
 
WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ:  
 
  1. Marcin Krukowski III F
  2. Jakub Wilczek III A
  3. Michał Grądowy III F
  4. Krzysztof Uchnast III F
 
WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY:  
 
  1. Pater Mikołaj - kl. II C 
 
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY: 
 
  1. Grądowy Michał - kl. III F
  2. Leśniak Piotr - kl. III F
  3. Borecki Rafał - kl. II B

 

KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ "GIMNAZJALISTA 2015":  

  

  1. Leśniewska Anna - kl. II A
  2. Kopka Karolina - kl. I C

 

FINALIŚCI

  

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY:  
 
  1. Jasińska Julia - kl. II A

 

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY:  

 
  1. Michał Grądowy - kl. III F
  2. Tomasz Czech - kl. III F
  3. Adam Gołuszko - kl. III A
 
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY:  
 
  1. Patryk Jędrzejak - kl. II A

 

 

KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ "GIMNAZJALISTA 2015":  

  

  1. Weronika Szymonik - kl. III E

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe - etap wojewódzki


Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego:

  

Wojewódzki Konkurs Fizyczny 
  • Grądowy Michał - kl. III F
  • Gołuszko Adam - kl. III A
  • Czech Tomasz - kl. III F
 
Wojewódzki Konkurs Biologiczny 
  • Kaszczyszyn Krzysztof - kl. III C
  • Jasińska Julia - kl. II A
  • Lejczak Kinga - kl. III C
  
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 
  • Cisakowska Aneta - kl. III F
  • Czech Tomasz - kl. III F
  • Pater Mikołaj - kl. II C
  • Jędrzejak Patryk - kl. II A
 
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
  • Ponichtera Michał - kl. III B
 
Wojewódzki Konkurs Historyczny 
  • Grądowy Michał - kl. III F
  • Leśniak Piotr - kl. III F
  • Borecki Rafał - kl. II B
 
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
  • Pater Mikołaj - kl. II C

 

XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Uchnast Krzysztof - kl. III F
  • Grądowy Michał - kl. III F
  • Krukowski Marcin - kl. III F
  • Wilczek Jakub - kl. III A 

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!