ZASTĘPSTWA

WAŻNE INFORMACJE

CERTYFIKATY


 
 

Bal karnawałowy


Charytatywny Gimnazjalny Bal Karnawałowy

 

"Niech żyje bal…"

Te słowa piosenki towarzyszą rokrocznie gościom Charytatywnego Gimnazjalnego Balu Karnawałowego. Organizowany jest dla rodziców uczniów naszego gimnazjum, nauczycieli i przyjaciół szkoły. Odbywa się on w pięknej scenerii i oprawie muzycznej.
Od początku tradycją balu stało się to, iż każdego roku organizatorom przyświeca inna myśl przewodnia. Początkowo, przez trzy lata, bal organizowany był w budynku szkoły, przy dużej pomocy rodziców, uczniów i nauczycieli, którzy przygotowywali dekoracje, kotyliony oraz losy do loterii fantowej. Kolejne bale odbywały się w restauracjach i tak jest obecnie.

Podczas wyśmienitej zabawy przeprowadzane są licytacje tortów oraz loteria fantowa. Główną wygraną są atrakcyjne wyjazdy, np. tygodniowy pobyt w Darłówku, Lądku-Zdroju, weekendowy pobyt na Słowacji, w Czechach, rejs jachtem i inne.

Fundusze wypracowane i pozyskane podczas tego balu, są w całości przeznaczone na organizację gali minioskarowej „Złote Klucze”.

 

Relacje z balu karnawałowego w Publicznym Gimnazjum nr 7 w Opolu z poprzednich lat szkolnych znajdują się na stronie archiwalnej szkoły.