ZASTĘPSTWA

WAŻNE INFORMACJE

CERTYFIKATY


 
 

XIV Bal Gimnazjalny

...działo,...działo się działo,
i nocy było mało....


W tym roku 8 lutego, rodzice naszych uczniów, ich znajomi, nauczyciele oraz goście sympatyzujący z PG7 bawili się do białego rana na
XIV Balu Gimnazjalnym („już”!).

 

Wszystkich gości powitały panie: Małgorzata Szafors i Małgorzata Cisakowska – dyrektorki naszego gimnazjum.
Dobra muzyka, bogate menu,a także dodatkowe atrakcje - występy taneczne uczniów naszego gimnazjum sprzyjały wspaniałej zabawie. W walcach i fokstrocie mieliśmy przyjemność oglądać Ewę Polesińską z klasy Ia wraz z partnerem. Godną podziwu salsę zaprezentowali uczniowie klas III d i III f Ania i Mateusz.

Goście wirowali tak szybko,że trudno ich uchwycić tak,
by twarze były wyraźne na zdjęciu ;-)

Jak co roku odbył się też walczyk czekoladowy, sprzedawaliśmy cegiełki, odbyła się licytacja tortów. Jednemu z gości dopisało szczęście i wygrał tygodniowy wyjazd dla dwóch osób do Darłówka, który otrzymaliśmy od sponsora.

W tym roku szkolnym pozyskane fundusze przeznaczymy na organizację XV- jubileuszowej edycji ZŁOTYCH KLUCZY oraz na zakup krzeseł, które będziemy wykorzystywać podczas różnych uroczystości szkolnych.

Już dziś wiemy, że za rok spotkamy się z wieloma tegorocznymi gośćmi, ponieważ żegnając się z nami, nie szczędzili pochwal i peanów pod adresem dyrekcji i organizatorów, rezerwowali miejsca na XV bal.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I TYM, KTÓRZY WSPOMAGALI NAS W ORGANIZACJI TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA.

Organizatorzy