ZASTĘPSTWA

WAŻNE INFORMACJE

CERTYFIKATY


 
 

Na trasie Deutsch-Wagen-Tour...

 

W dniu 2 czerwca 2014r. uczniowie klas sportowych Publicznego Gimnazjum nr 7 uczestniczyli w wyjątkowej lekcji języka niemieckiego. A to za sprawą Deutsch-Wagen-Tour, projektu, którego celem jest popularyzacja języka niemieckiego wśród dzieci i młodzieży.

Znakiem rozpoznawczym Deutsch-Wagen-Tour są niekonwencjonalne metody nauczania, gry i animacje językowe, o czym niewątpliwie przekonali się nasi gimnazjaliści uczestnicząc w godzinnych warsztatach prowadzonych przez animatorki projektu.

Czytaj więcej: Na trasie Deutsch-Wagen-Tour...

''Mądre żywienie, zdrowe pokolenie''

Program edukacyjno-badawczy „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” jest koordynowany przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Celem programu jest przeprowadzenie badania wiedzy żywieniowej polskich uczniów, ocena ich stanu odżywienia oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Szkoła berze w nim udział po raz pierwszy w tym roku szkolnym.

''Jedz smacznie i zdrowo''

Program edukacyjny marki Winiary „Żyj smacznie i zdrowo” to już IV edycja programu. Nasza szkoła bierze w nim udział po raz trzeci. W tym roku do projektu przystąpiła klasa 2C. Lekcje z „Żyj smacznie i zdrowo” to proste zasady żywieniowe podane w apetycznej formie.