ZASTĘPSTWA

WAŻNE INFORMACJE

CERTYFIKATY


 
 

Rusza projekt ''Gimnazjalna akademia - program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola''

Z dniem 1.01.2015r. rusza w naszym gimnazjum realizacja projektu pn. "Gimnazjalna akademia - program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola", realizowanego w ramach Działania 9.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Będzie on trwał do IX 2015r. i ma w naszej szkole obejmować zajęcia w zakresie:

  • doradztwa i poradnictwa zawodowego
  • doradztwa i opieki pedagogiczno-psychologicznej
  • rozwoju kompetencji kluczowych takich jak: umiejętność uczenia się, inicjatywność i przedsiębiorczość, kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne

W projekcie będzie uczestniczyć 69 uczniów naszej szkoły. Obecnie prowadzimy nabór uczniów chcących wziąć udział w tym projekcie.

W ramach projektu odbędzie się 176 godzin różnych zajęć rozwijających zainteresowania i potrzeby uczniów. Ponadto szkoła otrzyma dodatkowe pomoce do realizacji zajęć np. telewizor, gry edukacyjne i symulacyjne, programy edukacyjne, multimedialne, filmy edukacyjne i inne.

Rekrutacja  uczniów do projektu rozpoczyna się 18.12.2014r., a kończy się 30.01.2015r.

 

Dokumenty do pobrania:


Regulamin

 

Uczniów zainteresowanych uczestnictwem w ww. projekcie prosimy o zgłaszanie się do koordynatora projektu - pani Ewy Kucharskiej (s.45).